Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Auto-erotika po anglicku

  19:49aktualizováno  19:49
Už třicet let jsou věrnými pomocníky britských řidičů manuály nakladatelství Haynes. Praktické knížečky, které jednoduše a srozumitelně pomohou při výměně pneumatiky, napoví co zkontrolovat před dlouhou cestou apod. Další díl ze seriálu "biblí" světa čtyř kol se nese v lechtivějším duchu.

Odhaluje totiž kouzla sexu v autě. "Ženy a motory jsou neoddělitelně spojená témata, je zároveň všeobecně známo, že velmi často sexuální výchova začíná právě v autě," praví se v prezentaci knihy. Jako všechny manuály Haynesu je i tento doplněn bohatým obrázkovým doprovodným materiálem.

Stejně jako u ostatních titulů nakladatelství se dá předpokládat, že cílovou skupinou čtenářů budou především muži. "Americký spisovatel John Steinbeck kdysi prohlásil, že muži jeho generace znali lépe rozvodový řemen Fordu model T, nežli anatomii ženy," dočteme se v úvodní  kapitole. Manuál by měl případné rozpory v této 

Autorem knihy je lékař Ian Banks, radychtivý motorista za ni zaplatí necelých 13 liber (cca 19 euro = 650 Kč).  Kniha má lapidární název SEX. Britský Sun, známý polooblečenými ženami na svých stránkách, tento díl přejmenoval na Carmasutru (car = auto, kámasutra = indický poklad světové literatury, ve kterém najdete o sexu i to, co jste vědět nechtěli ). 152 stránek textu a 24 stran barevných obrázků, by mělo pomoci najít odpovědi i na ty nejvšetečnější otázky.
Knížku lze objednat on-line ZDE.

oblasti vyjasnit.

Knížka je plná praktických rad a doporučení, zároveň varuje před nepohodlnými a nebezpečnými akcemi, které mohou vést spíše k úhoně, nežli ke slasti. Z knihy vyplývá, že milenci, vyznávající auto-erotiku, příliš na výběr nemají. Pokud ovšem pro své hrátky nezvolí kupříkladu Land Rover Discovery - autory vyhodnocený, jako "king size" postel na 4 kolech. Nabídku vhodných pozic lze ovšem rozšířit, opustí-li pár (o více lidech se pravděpodobně uvažovat nedá) stísněný prostor kabiny. Slouží-li auto jako "podpora" též zvenku (kapota, blatník ...), je prostoru pro radovánky hned mnohem více.

Jedna kapitola krok po kroku probírá, s pomocí názorných obrázků, jak se bez úhony svléknout a zase obléknout. Najdeme v ní i několik rad, jak se po autě "pohybovat", abychom nepřišli k úrazu.

Bezpečnost především, to je motto další kapitoly. "Sex, stejně jako řízení, přináší uspokojení, ale obnáší také rizika," říkají její první řádky. Mimo jiné v ní najdeme přehled 25 pohlavních nemocí, které nutí sexuchtivého jedince k obezřetnosti. V přehledu nechybí ani přehled jejich nejmarkantnějších příznaků, aby řidič věděl, na čem je.

Třetí kapitola bude pravděpodobně zajímat také výrobce automobilů. Jednotlivé vozy zde jsou oznámkovány podle vhodnosti k sexuálním hrátkám. Renault Kangoo je ideálem pro vyznavače multifunkčních vozidel. Nejen, že v něm odvezete hromadu harampádí, ale dobře si v něm i "zadovádíte". To vše ještě ke všemu za dobrou cenu. Naopak kabriolet Triumph Spitfire autoři doporučují pouze milovníkům "kapotového sexu".

Jazyk knihy je ironický, vyznění je však vážné. Konečně, knihkupectví přetékají nejrůznějšími publikacemi na téma "udělej si sám", bylo tedy jen otázkou času než příjde též "kuchařka" jak na sex v autě.

Renault Kangoo je ideálem pro vyznavače multifunkčních vozidel. Nejen, že v něm odvezete hromadu harampádí, ale dobře si v něm i "zadovádíte".

Z knihy vyplývá, že milenci, vyznávající auto-erotiku, příliš na výběr nemají. Pokud ovšem pro své hrátky nezvolí kupříkladu Land Rover Discovery - autory vyhodnocený, jako "king size" postel na 4 kolech.

Už třicet let jsou věrnými pomocníky britských řidičů manuály nakladatelství Haynes.

Kabriolet Triumph Spitfire autoři doporučují pouze milovníkům "kapotového sexu".

Autoři:


Nejčtenější

Revoluce v kufru auta. Ministerstvo chystá změny v povinné výbavě

Test autolékárniček

Ministerstvo dopravy připravilo návrh na změny, které mají výrazně omezit povinnou výbavu aut. Od 1. října by tak už...

Škoda Fabia lépe vypadá a má už jen litrové motory

Škoda Fabia s novou tváří

Škoda Fabia přichází do prodeje v modernizovaném provedení. Za ceny od 279 900 Kč nabízí vylepšený vzhled, standardně...Průvodkyně za volantem: policii zajímá, za kolik krav mě táta prodá

Průvodkyně za volantem Nela Přidálková najezdila desetitisíce kilometrů po...

Za poslední čtyři měsíce najela 21 tisíc kilometrů po Africe. Loni odřídila kolem 45 tisíc kilometrů po USA, sedm tisíc...

S tímto Tankem můžete legálně na silnice. Pod kapotou má pekelnou kočku

Rezvani Tank Military Edition

Malosérioví výrobci hledají každou skulinu na trhu. Americká značka Rezvani připravila SUV, které ty ostatní zahalí...

Chcete vidět Černobyl na vlastní oči? Máme návod k použití

Před opuštěním zóny absolvují návštěvníci dozimetrickou kontrolu.

Pozůstatek černobylské tragédie dnes ukazuje následky společenského selhání i panenskou přírodu. Proč stojí za to...

Další z rubriky

Pojízdné vraky i prémiová auta: ukrajinské silnice jsou plné kontrastů

UAZ 3303 Buchanka

Na Ukrajině prakticky neexistuje střední třída. Žijí tam buď boháči, nebo lidé s nízkými příjmy. A tyto rozdíly zrcadlí...

Chcete vidět Černobyl na vlastní oči? Máme návod k použití

Před opuštěním zóny absolvují návštěvníci dozimetrickou kontrolu.

Pozůstatek černobylské tragédie dnes ukazuje následky společenského selhání i panenskou přírodu. Proč stojí za to...

Průvodkyně za volantem: policii zajímá, za kolik krav mě táta prodá

Průvodkyně za volantem Nela Přidálková najezdila desetitisíce kilometrů po...

Za poslední čtyři měsíce najela 21 tisíc kilometrů po Africe. Loni odřídila kolem 45 tisíc kilometrů po USA, sedm tisíc...

Najdete na iDNES.cz