Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Automodul: výhodnější nákup automobilů

  9:13aktualizováno  9:13
Začátkem roku byl spuštěn prodejní systém AUTOMODUL.COM, zajišťující prodej automobilů prostřednictvím sítě Internet se stálými výhodami pro kupující. Ve spolupráci s významnými koncesionáři, prodejci a dealery automobilů se této společnosti podařilo vybudovat inteligentní tržiště, které nabízí výběr z více než 400 nových automobilů různých značek.

Spuštěním systému AUTOMODUL.COM získávají zájemci o koupi automobilu novou alternativu. Tento nový systém prodeje automobilů nabízí především dvě zásadní výhody. První výhodou je nákup vždy výhodnější než v klasickém obchodě. Druhou výhodou je komfort s jakým je tento nákup prováděn.

Soutěžní slovo pro pátek 8.2.2002:

http://abadoprava.idnes.cz.

Návštěvník systému AUTOMODUL.COM má možnost "na jednom místě"  získat nejenom informace o aktuálním stavu nabízených automobilů, ale automobil také komfortním způsobem přímo nakoupit. V nabídce jsou kromě nových automobilů zařazena atraktivní krátkodobě ojetá auta zakoupená v ČR a dodávaná se všemi garancemi automobilů nových. Jedná se především o předváděcí automobily a vrácená a zabavená auta z leasingu.

Nejzajímavější částí systému jsou nabídky automobilů ihned, automobilů extra a speciálně připravené automobily dne. V těchto rubrikách jsou tzv. "ostrá auta", jejichž nákup může být proveden v řádu několika hodin. V případě, že si z těchto nabídek uživatel systému nevybere, může odeslat vlastní požadavek na sestavený automobil na objednávku.

Komfort užití systému je doplněn o možnost financování nákupu automobilů prostřednictvím leasingové společnosti, kterou si uživatel systému sám vybere. Zpracování jeho požadavku na leasing je zajištěno tak, aby měl v okamžiku objednání automobilu zajištěno i financování. Prodejní proces je završen nabídkou pojištění, kdy na základě výběru pojišťovny uživatel získá možnost uzavřít dle aktuálních podmínek při koupi automobilu i pojistnou smlouvu.

Pro reálné prostředí české ekonomiky je systém AUTOMODUL.COM tržní alternativou, která má ve vyspělých ekonomikách již nezastupitelné místo. Zároveň v sobě skrývá několik dalších aspektů, od informačního až po komerční, proto si určitě brzy najde své příznivce. Více http://www.automodul.com.

Autor:NejčtenějšíDalší z rubriky

Nohu z plynu! Policie bude ve středu měřit na každém rohu, víme kde

(Ilustrační snímek)

Policisté budou ve středu 18. dubna měřit rychlost na stovkách míst v celé České republice, která vybrali občané....

Kamufláž, která nefunguje: nálepky na SPZ proti radarům jsou vyhozené peníze

Facebookové stránky nabízejí polep na SPZ proti radaru, po osvícení bleskem...

Přelepte, posprejujte SPZ a zákon vás nedohoní. Internet je plný tipů, jak bez rizika zakrýt registrační značku, aby ji...

Plány Seatu: růst urychlí sportovní značka Cupra, nový Leon a SUV

Seat zakládá novou značku Cupra zaměřenou na sportovní modely.

Seat letos oficiálně představil svou novou sportovní značku Cupra. Ta nově bude vystupovat samostatně a bude přinášet...

Najdete na iDNES.cz