Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jak po pivu autem domů?

Období kolem Vánoc a Nového roku je tradičním časem oslav. V posledních pracovních dnech se konají firemní večírky, o svátcích se popíjí s příbuznými a na Silvestra prakticky se všemi, kteří jsou poblíž.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

georgino

k zamyšlení

A už se někdy někdo z vás zamyslel nad tím,jak se kolikrát zákazníci chovají k řidičům???Kolik hloupejch řečí a jaké arogantností musí řidiči trpět?kolik lidí se opije že skoro nemůže chodit,mluvit,zvrací a podobně???To už nikdo zvás nevidí...Myslím že každý z řidičů od jakékoliv firmy to jen potvrdí...??:-/

0/0
11.4.2007 9:34

twaro21ch

curo

smrdíte

0/0
1.1.2007 22:12

LUKYNO

DOPORUČUJI
JESTLI MUŽU PORADIT DOPORUČUJI VÁM BEZSTAROSTNOU JÍZDU,JE NEJLEPŠÍ A JEDNA S NEJLEVNĚJŠÍCH,JEDNÁNÍ ŘIDIČU A HLAVNĚ DISPEČINKU SE NEDÁ SROVNÁVAT S KONKURENCÍ!!!TAKŽE JEDNOZNAČNĚ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA!!!!!!!!
0/0
6.10.2005 1:59

Lukáš

Nejezděte pod alkoholem!
Znám těchto společností mnoho vč.firmy Drink&Go, která není na trhu moc dlouho a přesto jsem byl velmi spokojen, ale není podstatné ským, hlavně že domů nejedte pod alkoholem!!! Myslete na zdraví lidí a uvědomte si, že můžete srazit i své blízké na silnici! Neriskujte zbytečně!!! Ratši oželte pár stovek, nenažhavené auto a rychlé puštění spojky a hlavně buďte rádi, že Vás někdo bezpečně odveze!!!(nebo určitě bezpečněji než dyby jste byli pod vlivem alkoholu)
0/0
22.1.2005 12:06

Honza

Drink&Go
Nedávno jsem vyzkoušel služeb nové firmy Drink&Go, kteří mají telefon 603 344 200 a byl jsem mile překvapen. Jezdím velké dálky a zjistil jsem, že při cestách nad 24km se účtuje dále jen 20Kč/km a to je pro mě bezkonkurenční. Rád zkouším všechny tyto firmy a musím potvrdit, že u každé firmy se vždy vyskytne někdo, kdo nevyhovuje mým představám, ale ždy si řeknu své a ještě jsem se nesetkal s arogantním přístupem! Je lehké svádět vinu na řidiče firem, ale všichni co pomlouváte se uvědomte, že kdyby jste něco řekli Vy sami nebo informovali poté dispečink, firma by určitě vyvodila důsledky a snažila se o zkvalitnění služeb! A ve finále, když se někomu nelíbí řidiči, nemusí pít a může si to odřidit sám!!!
0/0
22.1.2005 11:33

Pavel

Re: Drink&Go
Nikdy jsem nevědel, že může taková služba fungovat! Dozvěděl jsem se o firmě Drink&Go náhodou z nějakého letáku a zkusil jsem to. Čekal jsem sice asi 35min., ale je pravda, že do telefonu mi řekli že to stihnou tak za 40min. takže vlastně nelhali, ikdyž ve srovnání s taxikem je dojezd dlouhý, ale dal jsem si ještě jedno pivko a byl jsem v klidu!! Je lepší si počkat na střízlivého řidiče, než jet domu sám pod vlivem alkoholu!!!
0/0
22.1.2005 11:39

Vedení Drink&Go

Re: Drink&Go
Velice nás těší, že jste byl s námi spokojen! Rád bych řekl, že u nás se nemůžete s nějakým špatným řidičem setkat, ale každý by mi musel dát za pravdu, že lžu, protože ikdyž se snažíme selhání lidského faktoru eliminovat, vždy se může stát nějaká vyjímka a budeme rádi, když nás na ni upozníte na emailu drinkgo@volny.cz nebo v noci na dispečinku 603344200! Nicméně musím prohlásit, že pokud by došlo k jakémukoli poškození automobilu je naše firma pojištěna a ke každé kolizi, byť škrábnutí o popelnici vyžadujeme zavolání PČR. Přestože jsme ještě žádné pojistné události neměly, věříme, že jedině 100% zaprotokolovaný zápis o nehodě může předejít dalším komplikacím a nemusíte pak mít strach, že naše pojišťovna Vám škodu neproplatí! Případnou pokutu za nehodu zaplatí náš řidič nebo viník nehody, ale tam pak dochází k pojistnému plnění z povinného ručení! Nicméně plně doufám, že i v budoucnosti budete spokojeni a pojistné údálosti žádné nebud
0/0
22.1.2005 11:59

werq

Modrý anděl
Před dvěma měsíci jsem využil služeb Modrého anděla. A milej anděl mě při parkování auto odřel, škoda za patnáct litrů a doteď jsme z nich prachy nedostal, prej jsem to už škráblý měl. Prdlajs měl, byl to měsíc starej Passat. A ten blbec ho ještě startoval bez žhavení.
0/0
20.1.2005 11:08

roman

uz nikdy vic
jednou sem se trochu pripil teda celkem dost a nechal sem se odvezt dom kdyz sem se rano vzbudil a chtel jet do prace tak sem nenasel klicky papiry ani auto tak sem zavolal na policii ze mi ukradli auto nastesti sem nerekl ze sem se nechal vezt rychlou zelvou a pojistovna vsechno zaplatila kdyz sem volal na rychlou zelvu tak o me jizde nic nevedeli, ale vsechno zli pro neco dobry ted mam novou zkusenost a novy auto
0/0
19.1.2005 21:47

JIrka

Re: uz nikdy vic
Já jsem jel s Rychlou želvou asi před měsícem a natáhli mě o nějakých 150Kč. Nic jsem neříkal, nemám ve zvyku žalovat, ale s firmami Drivers, Drink&Go nebo s Bezst.jízdou se mi to ještě nestalo!
0/0
22.1.2005 11:48

Vektor X4d

Re: Jednoduse
Tebe bych nechal vodvyst pohrebakem,hajzle rasistickej.Zase si se tu objevil,co .To mame vsichni radost.Nastesti te brzo zase vymazou.
0/0
16.1.2005 8:47

m.

Radši vůbec nepijte...
... alkohol je svinstvo...:-))
Lepší je pít nealko.
0/0
6.1.2005 23:40

rad

Re: Radši vůbec nepijte...
alkohol je v pohodě, avšak nepatří za volant, je vidět že neumíš pít, děláš potom bordel a pak máš výčitky .....
0/0
14.1.2005 0:48

Dennis 2

hlas z lidu
Jen málo k týhle rozsáhlý diskusi, na kterou sem se dostal čistě náhodou. Článek je shit a komentáře píšou asi jen lidi s firem s těmahle službama a hážou na sebe bordel. Já občas využíval Drink SOS a řidiči jsou docela hovorný  Proto vím, že rozhodně nebyli jako zaměstnaný, ale měli trošku jiný systém  Něktrý řidiči na firmě ani nikdy nebyli a smlouvy rozhodně neměli. Takže je to asi trochu jinak než se tu píše. Teď teda nejsem moc v obraze, protože jsem dlouho žádnou podobnou firmu nepořeboval ale myslim si že každej má svoje zkušenosti a ví sám, která firma vyhovuje zrovna jemu. Rozhodně nechápu ty řidiče dole o čem se tu rozepisujou. Ať tady s tím neotravujou
0/0
1.1.2005 14:32

jj

Re: hlas z lidu
mnmnm
0/0
7.3.2005 23:25

Lenka

?
Po přečtení všech příspěvků, jsem dospěla k názoru, že jde pouze o cílenou propagandu firmy Drink SOS a pošpinění konkurenční firmy. Tento článek by měl propagovat službu jako takovou, měli by se vyjadřovat zákazníci a sdělovat své záporné a kladné zkušenosti s firmami a ne řidiči, kteří zde řeší své osobní problémy. 
0/0
1.1.2005 14:03

Dennis

Re: ?
Nikoho pošpinit nechci, ostatní společnosti mě nezajímají. Varuji jen potencionální zákazníky před andělem, ve kterém toho je hodně k zamyšlení. Jestli to zachrání alespoň jednoho zákazníka od problémů, budu spokojen...
0/0
1.1.2005 21:23

Roman

Připojuji se....
Vše co níže píše Dennis je pravda, též jsem byl u Anděla. Jako bývalý policista jsem to nechal být, ale jelikož vidím, že s tím chce někdo něco udělat, Rád přidám i svou výpověď. Prosím, Dennisi, dejte mi na sebe svůj kontakt. Myslím že se asi známe, proto pokud máte ještě mé číslo, jsem Roman V. (asi budete vědět). Ale též nemám dobrý pocit, zde zveřejňovat jakýkoliv kontakt. I když v Andělu už asi vědí o koho jde :-)
0/0
1.1.2005 9:05

Dennis

Když to vidím, zvracím...
Vážení,
po přečtení (skoro) všech článků se mi zvedá žaludek. Řidiči varuji Vás... V létě jsem pracoval měsíc u modrého anděla bez platné smlouvy, teprve později jsem se dozvěděl o nebezpečích v této firmě. Nejen že ji řidiči sponzorují (platí si pohonné hmoty), ale ještě jezdí s zatraceně divným pojištěním. Pan Faltýnek rozrůstá svou firmu jen na jejich úkor. (pár jich je tam v pořádku hlášených ale to jsou max4-5 lidí). S daňovými odvody měla některá z výše psaných pravdu. A on neodvádí daně. A přitom má prý dnes už cca 25 aut. Kde jsou ti zaměstanci? Jó, a ty průkazy? Průkaz který má být po proškolení zajišťuje v Andělu za 300kč jeden její zaměstnanec (Jistý Pavel Čermák, v létě jezdil na autě "3"). Toto všechno je pravda, a je to ještě horší... Takže před andělem varuji.
0/0
31.12.2004 19:22

Jiří Hrdlička

Re: Když to vidím, zvracím...
Vážený pane, stejně jako pan Honza ( článek o něco níž ) jste nejspíš také nebyl zařazen do kolektivu Modrého anděla. Nevím proč se nedokážete podepsat příjmením, rozhodně u nás v MA nikdy nepracoval žádný pan Dennis. Troufám si napsat, že píšete druhým jménem za pana Honzu. Je smutné že pomlouváte. Nikdo z nás u MA za Váš neuspěch nemůže.
Každopádně pro každého, kdo by nám něco chtěl napsat uvádím email info@modryandel.cz a hrdlicka@modryandel.cz. Za kladné i záporné připomínky děkujeme, obratem je budeme řešit.
0/0
1.1.2005 0:25

Dennis

Re: Re: Když to vidím, zvracím...
Myslíte obratem řešit stejným způsobem, jako pan Faltýnek, který na můj protest proti vámi uděleným "pokutám" které jsem chtěl ze strany pana Faltýnka vysvětlit, jelikož byly neoprávněné a celkem dosahovaly řádu tisíců u naší posádky? (Mimoto nikde neevidovány ) Tedy způsobem: Vypadněte, s vámi se nehodlám bavit. A později po mém naléhání k vyhrožování fyz. silou s ještě jedním jemu loajálním zaměstnancem (který má jiné podmínky než ostatní-proto asi loajální)? Děkuji, ale nechám to na orgánech činných v trestním řízení a na daňových, pracovních i jiných úřadech, kterým předložím celou svou výpověď písemně, včetně okopírovaných "STAZEK" (výpisů denní tržby posádky) a dalších informací včetně výpovědí dalších řidičů, s kterými bylo zacházeno stejně nebo podobně. A jestli si myslíte, že píšu i "Honzu", tak to není pravda. Ale přiznávám že vím kdo to je Taky řidič
0/0
1.1.2005 7:25

Dennis

a ještě otázečka...
Můžete veřejně prohlásit, kolik máte aut, jezdících po Praze s označením Anděl? Kolik jich je přesně vím, jen by mě zajímalo, co řeknete vy (mám fotografie snad všech včetně viditelných spz!). A říci, jestliže u Vás jezdí lidé na živnostenský list, jestli jsou ONI pojištěni proti "blbosti" a jakým způsobem? (Pojištění musí mít každý z nich svoje a sám si je platit -to je nápověda ). A jak vysvětlíte že jsem u Vás měl smlouvu na přesně definovaný počet hodin, a ten jsem prokazatelně překročil několikanásobně? Jinými slovy, nebyl jsem kryt vašimi pojistkami-pokud vůbec existují? Jakým způsobem jsou pojištěni zákazníci proti úrazu?(nápověda-mám zjištěno že žádným, protože tento druh pojištění má podle mého zjištění jen myslím drink s.o.s). A jakto, že u Vás jezdí déle než rok min. jeden zaměstnanec, a déle než půl roku další dva? To se nedá dělat bez zanesení k úřadům. Rozvažujte odpovědi, na vše mám ověřen
0/0
1.1.2005 7:51

Dennis

a že jsem u Vás nejezdil??....
Kdo by věděl mimo zaměstnance, že jistou dobu v létě pracovala na dispečinku slečna, která byla tuším studentka a vaše známá, a několikrát jsem jí vezl z dispečinku v areálu cukrovaru v čakovicích do Bráníka ze svých peněz, protože pan faltýnek ji nechtěl dopravovat domů a jezdit MHD po dvanáctihodinové prac. době každý den=téměř nulový spánek? A že výplatu(nebo její část, už bohužel nevím přesně) jste ji dával ze svého, protože p. Faltýnek "dělal problémy"? Mimoto, s Vámi, pane Hrdlička též občas těžce zametal (a pochybuji že se změnil), vám je to jedno? Zamyslete se prosím i vy...
0/0
1.1.2005 8:08

Ing A. Šilhavý

Re: Když to vidím, zvracím...
Několikrát jsem jel s Modrým Andělem. Dříve jsem jezdil s Drink S.O.S. Pětkrát jsem dal s manželkou šanci Andělu, a ani jednou jsem nebyl spokojený. Naopak. Jednou se stalo, že řidič neuměl s Automatickou převodovkou, a musel jsem mu vysvětlit její princip a použití. Manželce naopak startovali motor bez žhavení (1.9 tdi). Vrátil jsem se k drinku, kde jsem spokojen. Cena je sice vyšší, ale je kompenzována vysokou kvalitou a 100% jistotou že je vše pojištěné. U drinku se stalo kamarádovi, že kolega v doprovodném vozidle nedobrzdil na kluzké vozovce, přičemž byl ohrožen ještě od jiného vozidla a malinko mu ťukl auto zezadu. Drink vše vyřídil bez nejmenších problémů, a kamarád je spokojen a jezdí s drinkem dál. Po tom co jsem si zde přečetl, jsem jen přesvědčen že děláme dobře.
0/0
1.1.2005 9:19

Amys :-)

Re: Když to vidím, zvracím...
jo je to pravda, ja dělal u Drivers žádné smlouvy, žádné pojištění a plat?? 60Kč/hod, včetně projeteho benzínu ve vašem autě....smlouvu mají snad pouze 2 zaměstnanci, kteří jezdí denně. Jinak se chovají velmi neseriozně a jednoho "krasneho dne" se vám už třeba ani neozvou jako mě, na telefonáty nereagují a nezaplatí Vám ani těch mizernejch pár korun!!!!!!!!
0/0
27.1.2005 13:34

Daniela

Re: Re: Když to vidím, zvracím...
Pravda není to, co píšete. Všichni zaměstnanci Drivers mají platné smlouvy. Jelikož se s jejich strany jedná o brigádu, není to samozřejmě pracovní smlouva, ale jiný druh smlouvy. Firma je plně pojištěna a pojištění se vztahuje na všechny zaměstnance - ty úplné i brigádníky. Plat je individuální, projetý benzín vlastním autem se nahrazuje extra. Neseriózně se nechováme, častěji se stává, že se neseriózně chovají zaměstnanci. S nimi již nemáme další zájem o spolupráci (což je pravděpodobně váš případ). A plat dostanou všichni a vždy.
0/0
10.2.2005 10:48

barny1@centrum.cz

0/0
31.12.2004 14:44

Honza

Jak to chodí u Modrýho anděla
Pracoval jsemu Modrýho anděla takže vím že přihlášeného má jen dispečera pana Hrdličku jinak všichnijezdí načerno musí jinak byje nevzal.Jezdí vlastnímaautama a platí benzín který jim slíbí proplatit ale neproplatí a ještě jim dá pokuty takže po šesti týdnech sponzoringu pana Faltýnka jdou bez peněz jinam a neudají ho protože jim vyhrožuje.Tak tamjsou furt noví řidiči a střídají se a odchází bez výplat.Má tak načerno 26aut sokroumých hlavněs mimopražskou sPZ protožev Prazeuž ho znají. 
0/0
31.12.2004 10:40

b.wiesnerova@atlas.cz

Re: Jak to chodí u Modrýho anděla
 Tento příspěvek mě pobavil natolik, že, ačkoli to normálně nedělám, musím zareagovat.
Podle mě se jedná o nefér konkurenční boj. Nějaká menší firmička napíše negativní komentář za rádoby negramotného (občas vynechané mezery mezi slovy a chybí čárky; sponzoring je výraz, který mi nesedí na člověka, který se nechá podle jeho slov někým vydírat a okrádat) chudáčka řidiče a chce tím pošpinit jinou firmu.
 
0/0
31.12.2004 14:19

Jiří Hrdlička ( hrdlicka@modry

Re: Jak to chodí u Modrýho anděla
Vážený Honzo, předem musím říct že mě Váš článek pobavil a zároveň  mě i mrzí že nedokážete napsat své přesné jméno.  Z vašeho rozhořčení usuzuji že se vám stalo něco špatného. Ale rozhodně společnost Modrý anděl za to nemůže. Upřesním tedy pár vašich poznámek. 1.) informace o tom zda je dispečer či řidič přihlášen nebo ne asi vědět nemůžete. Já sám jsem OSVČ, tudíž vaše první lež. 2.) Samozřejmě jako každá větší firma používáme i nasmlouvané vozy, tyto posádky mají jiný výplatní systém než vozy služební. Je to jejich vůz, tudíž palivo si hradí řidič ( každý je o tom předem informován ). =2lež. Jakékoliv vyhrožování je nesmysl, nikoho zde nedržíme. Zájemců je více než dost. :-) Ti co naši službu využívají naopak vědí, že řidiči se neustále opakují. Napište mi prosím jen jednu SPZ která je mimopražská :-)))). V Praze Modrého anděla  opravdu znají a je to jen tím, že děláme vše co je možné aby byl spokojený klient. Nebuďte
0/0
1.1.2005 0:03

Dennis

Re: Re: Jak to chodí u Modrýho anděla
2/ Jen bych upřesnil: U vozů služebních je výplatní systém 50% z čisté tržby na posádku, u soukromých je to 70%. Služební dostanou 3kčna kilometr ujetý se zákazníkem na plyn, 5kč na benzín (podle paliva). Jinak zbytek-podstatnou část, dotují řidiči i u služebních vozů. Pokud chcete SPZ, odpovězte prosím na můj dotaz výše. 1/Jestliže i vy jste OSVČ, pak prosím řekněte, kolik má anděl zaměstnanců na HPP, a na kolik řidičů se tedy vztahuje pojištění firmy? Kolik řidičů jezdí na "Živnosťák", a jestli mají VŠICHNI pojištění "na sebe"? Jak je to s pracovní dobou řidiče?  Není náhodou 12h denně, téměř bez možnosti odpočinku?
0/0
1.1.2005 8:41

cagobelosilenci

Re: Re: Re: Jak to chodí u Modrýho anděla
zrejme mily pan podnikatel pocita s tim, ze jim "najajti" ridici zahrnou pri placeni do vypoctu ceny fakt, ze klient byva pri placeni pod parou nepozornejsi a trosku ho natahnou do vlastni kapsy:)
0/0
22.1.2005 0:04

Jirka

Doporučení
Stejně jako slečna či paní, která psala o par dní dřív bych chtěl doporučit společnost Modrý anděl. Jejich služby jsou opravdu profesionální a to nejenom v řidičských dovednostech, ale i na dispečinku pracují opravdu proškolení lidé. Cena je více než přijatelná za to co pro nás dělají. Mohu všem jen doporučit zavolat na 737 222 333
0/0
31.12.2004 3:26

Lenka

Levné firmy
Mě je dlouhodobé ježdění pod cenou podezřelé (náklady na 1km osobní dopravy spočítané na stránkách Cech taxi Praha, a tahle služba je ještě dražší o práci druhého řidiče).A divné je, že kromě Drink SOS nemá žádná z těch firem zaměstnance, nebo jednoho dva(www.mfcr.cz)
0/0
30.12.2004 15:04

otto

Re: Levné firmy
Takže k bodu prvnímu - dlouhodobě nízká cena - kdyby nešlo jezdit za 22,- korun - nedělo by se tak, potom už bych v opačném případě mluvil o "nadměrném obohacování" firem ostatních a co se týče zaměstnanců - Ministerstvo financí ČR, Úřady práce a podobné instituce evidují pouze hlavní pracovní poměry - pojem brigáda, smlouva o provedení práce a podobně Vám určitě taky něco říká...? Podezřelé? Jaký je rozdíl v tom, jedete-li za 22,- nebo za 30,- Kč? Podle mého názoru čistě finanční. A na dvacet kilometrů - viďte Průhoničtí - je to docela slušná úspora! (pro méňě zdatné matematiky - 160,- Kč)
0/0
30.12.2004 21:37

Lenka

Re: Re: Levné firmy
Pracovala jsem na OSSZ a můžu Vám zaručit,že dohody o pracovní činnosti se evidují a platí se z nich měsíční odvody, z brigád se odvádí dopátratelná daň a dohoda o provedení práce pro pravidelně se opakující činnost (práce řidiče) nelze použít.Ale to není můj problém,to by mělo zajímat jiné instituce.Mě zajímá,když má firma desítky aut a dva oficiální zaměstnance,kdo mě teda vezl a jaké mám garance,zvlášť když dostanu účtenku s hlavičkou člověka,který podniká v oboru čištění kanalizace.A těch 22,-Kč...řidič od konkurence říkal,že Bezstarostnou jízdu vlastní Jugoslávci podnikající v hernách a casinech,podívala jsem se do obchodního rejsříku,je to pravda.
0/0
31.12.2004 9:59

Honza

Re: Re: Re: Levné firmy
To v jakém dalším oboru společníci firmy jejíchž služeb využiji snad nehraje roli v kvalitě poskytovaných služeb... to jaké jsou národnosti snad také ne. Služebe Bezstarostné Jízdy jsem využil zatím jednou (předtím jsem jel jak s Drink S.O.S. tak s Rychlou Želvou) a byl jsem velmi spokojen, vezli nás z našeho oblíbeného baru na Smíchově do Stodůlek s tím že ještě ochotně dovezli pár kamarádů kteří pokračovali do klubu Futurum. Po cestě nás dokonce stavěla hlídka PČR. Řidič nejel sice pomalu, ale dost opatrně. K autu se choval velmi slušně. Cena byla tuším 250 Kč což platím běžně za Taxi a to jsme si ještě 2km zajeli přes Futurum. Zkrátka spokojenost. Ještě jsem dostal jako dárek voňavý stromeček do auta :)
0/0
27.1.2005 15:55

Jarda

Re: Levné firmy
Milá paní (nebo snad slečno), když zde zmíním třeba taxi firmy, které mají až stovky řidičů, jste si jistá, že v každém případě musí mít všechny přihlášeny, tj. v zaměstnaneckém poměru? Většina řidičů mají živnostenská oprávnění nebo koncesní listiny vlastní.
0/0
31.12.2004 14:36

Lenka

Re: Re: Levné firmy
Potom by měl pravdu ten článek,že všechny ty firmy na odvoz aut vlastně za nic neručí.Vezl Vás samostatný podnikatel a kdyby boural a nebyl pojištěný,máte smůlu. 
0/0
31.12.2004 18:53

Jirka

Já používám firmu Drives Praha
Nejlepší zkušenosti mám s firmou Drivers Praha mají 30 Kč za přistavení a 25 Kč za kilometr a na rozdíl od jinejch se mi nastalo, že nepřijeli.
0/0
30.12.2004 14:02

Petr

Re: Já používám firmu Drives Praha
Tomuto musím oponovat, firma Drivers mi vždy slíbí čas kolem 20min a přijedou vždy po půl hodině i někdy více a jediné co se vždy dovím je, že danou posádku chytli policisté. e to dobrá výmluva, ale pokaždé?????
0/0
22.1.2005 11:24

Martin Říha

Bezstarostna jízda
Nejlepší zkušenosti mám s Bezstarostnou jízdou, už to tam níže někdo psal, telefon mají 800 33 11 88, www.bezstarostnajizda.cz, jezdí za 22 korun, cena s kterou můžou ostatní určitě strčit do kapsy. Přistavení je 30 korun a přijedou fakt do těch 15 minut. Drink S.O.S. je provařenej , jejich řidiči chlastaj (pamatujete?), mám pocit, že ta reklama tady - ten článek je normálně zaplacená reklama.
0/0
28.12.2004 15:18

Dan

Re: Bezstarostna jízda
No já jel s Bezstarostnou jízdou jednou a moc spokojený jsem nebyl. Našel jsem na ně kontakt na Štvanici s tím, že na lístku bylo, že nebudu platit přistavení vozu. Do 15ti minut rozhodně nepřijeli a když jsem jim ukázal lístek a požadoval slevu, řidič se moc mile netvářil. Od té doby jezdím s Modrým andělem.
0/0
29.12.2004 11:34

Hynek Brož - Bezstarostná jízd

Re: Re: Bezstarostna jízda
Pokud je pravda to, co jste zde napsal, velice mě to mrzí a moc rádi bychom to napravili. I přes naší snahu, aby naše služby byli profesionální, lidský faktor může selhat a selhává. Je mi líto, že jste nezvedl telefon a o této skutečnosti nás neinformoval. Řidič, který se nedokáže k zákazníkovi chovat zdvořile mezi nás nepatří. Pokud máte někdo výhrady ke službám Bezstarostné jízdy, klidně pište na hynek.broz@bezstarostnajizda.cz, pokusíme se vyřešit každý problém.
0/0
29.12.2004 16:34

olgojCHORCHOJ

tak mimochodem
Policejní honičku, střelbu, vůz obrácený na střeše. To vše zažil v noci na neděli Moravský Beroun na Bruntálsku. Akční scénu má na svědomí opilý řidič (20), který si krkolomnou jízdou a útokem na policisty vysloužil pobyt v cele.
0/0
28.12.2004 10:42

olgojCHORCHOJ

Re: tak mimochodem
Řídil opilý a způsobil neštěstí! Z ublížení na zdraví podezírá policie řidiče (32), který včera krátce po půlnoci u Kotvrdovic na Blanensku přehlédl chodce (31). Šofér chodce zachytil a těžce zranil. Dechová zkouška prokázala, že řidič měl v krvi 1,79 promile alkoholu. „Bude trestně stíhán za ublížení na těle. Hrozí mu až pět let vězení,“ potvrdil Blesku policejní mluvčí Miroslav Kovařík. Na autě vznikla v podstatě zanedbatelná škoda 500 korun.
0/0
28.12.2004 10:44

olgojCHORCHOJ

Re: Re: tak mimochodem
Rušno bylo v rodinném domku na Zlínsku. Žena (37) se dostala do ráže. Napadla nejdříve slovně a pak fyzicky svého manžela (49). Incidentu přihlíželi její rodiče a syn. Nezkrotla ani po příjezdu policejní hlídky. Muži stále nadávala. „Žena byla silně podnapilá, dechová zkouška prokázala 3,18 promile alkoholu. Skončila s pouty v cele. Hrozí jí pokuta až tři tisíce za přestupek,“ uvedla mluvčí policie Lucie Javoříková.
0/0
28.12.2004 10:47

olgojCHORCHOJ

Re: Re: Re: tak mimochodem
Z ublížení na zdraví obvinila policie třiatřicetiletého myslivce, který zřejmě nešťastnou náhodou postřelil šestapadesátiletého muže na střelnici v Čestlicích u Prahy. Jak k tomu došlo? Muži se patrně pokoušeli opravit porouchanou pistoli. Ta ale nečekaně vystřelila a staršímu z mužů způsobila tříštivé poranění ruky a zranění břicha. Oba měli zbrojní průkaz. Třiatřicetiletému muži bylo naměřeno 0,56 promile alkoholu v krvi.
0/0
28.12.2004 10:53

Fantozzi

Re: Re: Re: Re: tak mimochodem
Pivo posiluje kosti Podle výzkumu londýnské King's College a nemocnice St. Thomas má množství silikonu přímý vztah k pevnosti kostí. Protože se pivo považuje za jeden z největších zdrojů silikonu, půl litru denně je nejefektivnější způsob, jak své kosti ochránit proti osteoporóze. Nízkoalkoholické pivo na účinku neztrácí.
0/0
28.12.2004 11:01

Fantozzi

Re: Re: Re: Re: Re: tak mimochodem
Gin pomáhá při nadýmání Jalovec, který gin obsahuje, se původně využíval coby lék při chorobách ledvin a jater. Má močopudné účinky, proto se tělo lépe pročišťuje. Rovněž může krátkodobě pomoci při nepříjemném nadýmání.
0/0
28.12.2004 11:04Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.