Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Toyota PM Concept - revoluce pohybu

Malé UFO na čtyřech kolech proniklo na stánek Toyoty na tokijském autosalonu a strhává na sebe pozornost návštěvníků. Automobilka však s podivuhodným přibližovadlem pojmenovaným PM nechce jen vizuálně šokovat. Zdá se, že právě takhle by mohla proběhnout revoluce na poli pohybu člověka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

A_J_S

asdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdf
asdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdf
0/0
9.12.2003 17:35

Flat Vamp

*)
Skvelý!!!
0/0
26.11.2003 15:23

OvB

narez
Tak to je narez. Az to bude trochu levnejsi, tak bych zakazal ve mestech pohyb benzinovych a naftovych a plynovych aut a nechal tam jezdit jen tyhle potvurky. To by byl supec.
0/0
26.11.2003 15:03

Bobek

Re:
Bezva nápad, a ty krabice, co pořád vozím, přivážu na skateboard a pověsím za sebe - jen nevím, co budu dělat, až budu muset brzdit. Doufám že podobně moudré nápady nepřijdou na mysl někomu z vedení města (jakéhokoliv). Lidi myslete při radách typu "jezděte MHD" a podobných, že ne pro každého je to možné!
0/0
3.12.2003 8:15

Auťák

je to zajímavé
ale, už vidim Prahu plnou rudých tříkolek, jejichž řidiči si ještě pomocí komunikace nadávaj.
0/0
26.11.2003 11:02

Aeon

Tohle tu jiz bylo
Velorex se vraci :-)
0/0
26.11.2003 10:55

Cbp

Fuj tajbl
Chce se mi zvracet....
0/0
26.11.2003 10:53

Honza

pár dotazů
A místo pro stopařky? Případně dvousedadlová verze? A co cena? Kdyby to stálo tolik, co babeta, tak jdu do toho.
0/0
26.11.2003 9:37

Raul

Re:
Tak tak, bude to stát jako babeta ovšem ze zlata
Možná by nebylo od věci napsat pár věcných dat. Palivo, rychlost, spotřeba, výkon apod.
0/0
26.11.2003 10:42

Fristensky

Re: velorex
Jaky palivo asi potrebuje stejnosmernej motor?Hadej trikrat
0/0
26.11.2003 13:30

mr.antiblb

Fristensky
No, stejnosmerny motor???? Tak snad stejnosmerny palivo, ne?????......he...he.....he, ja Ti rozumim kamo, ale nechytrac, jsme lidi. Dotycny tazatel urcite informaci o elektro motoru na stejnosmerny proud prehledl.....budme tolerantni....budme prosim tolerantni...:)
0/0
26.11.2003 14:32

STEPAN

Re:
Tvoje Toyota by asi byla dost ruda! :-) 
0/0
26.11.2003 15:05

Bob

Re:
Spis by to byl hnus fialovej...:-)
0/0
26.11.2003 15:16Najdete na iDNES.cz