Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Fotbal láká k počítačům

aktualizováno 
Díky rychlosti, s jakou přináší aktuální zprávy, a komplexnosti, kterou umožňuje neomezený prostor pro informace, se na internetu rychle prosazují stránky specializované na sport.
Díky rychlosti, s jakou přináší aktuální zprávy, a komplexnosti, kterou umožňuje neomezený prostor pro informace, se na internetu rychle prosazují stránky specializované na sport. Na fotbal a obzvlášť na českou ligu se zaměřuje i server fotbal.idnes.cz, který vzniká v rámci internetového magazínu iDNES.

* Před jarním startem se servis podstatně rozšířil. Každý zápas můžete sledovat v on-line reportáži, okamžitě jsou k dispozici statistické přehledy, rozsáhlé informace o všech ligových fotbalistech nebo videosestřihy z nejzajímavějších zápasů.

* Komentáře budou psát čtyři osobnosti českého fotbalu: reprezentanční trenér Jozef Chovanec, fotbalista Pavel Kuka a internacionálové Ladislav Vízek s Milanem Luhovým. První tři experti už své "prvotiny" publikovali v uplynulých týdnech, po prvním jarním kole dostane slovo známý kritik Milan Luhový.

* Zpravodajství na iDNES je srovnatelné se špičkovými zahraničními internetovými stránkami. Čtenář může u počítače v reálném čase sledovat vývoj kteréhokoli ligového zápasu. Vybrané duely, dva až tři v každém kole, jsou průběžně komentovány popisem důležitých momentů.

* Hned po skončení každého zápasu se databanka aktualizuje a jsou k dispozici čerstvé statistiky: tabulky střelců, trestů, přehledy odehraných minut; to vše od prvního do posledního místa.

* Každý z více než tří set ligových fotbalistů má na iDNESu také svoji stránku, a ta vedle statistických údajů obsahuje i informace o kariéře, charakteristiku jeho herního stylu a odkazy na dříve publikované články.

* Fotbalové zpravodajství iDNES za rok existence on-line reportáží z ligových zápasů dokázalo popřít obecnou pravdu, že o víkendu zájem uživatelů o internet prudce klesá. V době přenosů z ligy totiž stránky často zaznamenávaly i týdenní rekordy ve sledovanosti. Ambice na jaro jsou ještě vyšší.
Autor:


Témata: Jozef Chovanec

NejčtenějšíDalší z rubriky

Evropský parlament schválil zpřísnění kontrol aut kvůli aféře Dieselgate

Zplodiny z výfuku automobilu s dieselovým motorem v německém Essenu.

Evropská komise by měla mít za dva roky pravomoc kontrolovat úřady pro schvalování vozidel v členských státech EU. Nově...

Kamufláž, která nefunguje: nálepky na SPZ proti radarům jsou vyhozené peníze

Facebookové stránky nabízejí polep na SPZ proti radaru, po osvícení bleskem...

Přelepte, posprejujte SPZ a zákon vás nedohoní. Internet je plný tipů, jak bez rizika zakrýt registrační značku, aby ji...

Autofotka týdne: Krása terénních drsňáků, které jindy nepotkáte

Jeep Wagoneer Roadtrip

Tisíce offroadových fanoušků se sjely na každoroční Jeep Safari v utažském Moabu. Automobilka Jeep si už po...

Najdete na iDNES.cz