">
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hrajte s "auto-plus" o týden v Audi TT

  9:11aktualizováno  9:11
Právě před rokem zavedl dovozce automobilů Volkswagen, Audi a SEAT program prodeje ojetých vozů se zárukou "auto-plus". Tato nová forma prodeje prověřených ojetých automobilů se u zákazníků setkala s mimořádným ohlasem - vloni si je prostřednictvím programu "auto-plus" pořídilo celkem 6746 zákazníků.Právě probíhá velká soutěž s Auto-Plus! Vyhrajte víkend s Audi TT, VW Golf nebo Seatem Leon! HRAJTE ZDE!

SOUTĚŽ O VÍKEND S AUDI TT...hrajte ZDE!

Silným argumentem, který k programu "auto-plus" láká stále více zákazníků, je jistota koupě po všech stránkách kvalitního a důkladně prověřeného vozu jasného původu, jehož technický stav zkontrolovali a popřípadě opravili specialisté značkového servisu za pomoci nejvyspělejších servisních technologií.

Do systému "auto-plus" jsou zařazovány ojeté vozy značek koncernu Volkswagen i jiných výrobců. Podmínkou však je, že musí jít o vozy dovezené do ČR oficiálním dovozcem. Technický stav automobilů nabízených v systému "auto-plus" musí samozřejmě vyhovovat přísným požadavkům značky "auto-plus". Každý vůz tedy prochází pečlivou kontrolou technického stavu.

Program "auto-plus" však přináší řadu dalších výhod a jistot. Jde především o možnost výměny zakoupeného vozu, garanci zpětného odkupu zakoupeného vozu, možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti, možnost získání výhodného havarijního pojištění a doživotní záruku mobility.

Velmi účinným nástrojem pro budování kontaktů s potenciálními zákazníky jsou internetové stránky programu "auto-plus". Na adrese www.auto-plus.cz je dnes možné vybírat z více než sedmi stovek kvalitních ojetých vozů.

Velmi účinným nástrojem pro budování kontaktů s potenciálními zákazníky jsou internetové stránky programu "auto-plus".

Na adrese

www.auto-plus.cz

je dnes možné vybírat z více než sedmi stovek kvalitních ojetých vozů.

Autor:NejčtenějšíDalší z rubriky

Tesla Model S je méně ekologická než diesely, ukázala analýza ADACu

auto, spaliny, diesel (ilustrační snímek)

Německý autoklub se ve svém aktuálním testu nesoustředil jen na emise, které vznikají při provozu, ale i na výrobu...

Evropský parlament schválil zpřísnění kontrol aut kvůli aféře Dieselgate

Zplodiny z výfuku automobilu s dieselovým motorem v německém Essenu.

Evropská komise by měla mít za dva roky pravomoc kontrolovat úřady pro schvalování vozidel v členských státech EU. Nově...

Čína zruší povinnou účast domácích značek na výrobě cizích aut

Výroba octavií v čínském Ningbo nedaleko Šanghaje. Zbrusu nová továrna otevřela...

Čína do roku 2022 zruší limity pro podíl zahraničních investorů ve firmách v automobilovém sektoru a umožní jim tak...

Najdete na iDNES.cz