Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Muži za volantem: Jaké auto, takový sex

  15:15aktualizováno  15:15
Mužům prý "nejkrásněji" voní jejich nová auta a ženám jejich nová miminka. Asi ten chlap schovaný ve mně se pere s mou ženskou stránkou, protože já si pamatuju vůně obou svých čerstvě narozených dcer, ale i všechna nová auta v mých vzpomínkách zanechala svoji nádhernou vůni.

Muži si údajně vybírají auta podle toho, jaký mají vztah k sexu | foto: Profimedia.cz

Žena za volantem

Zora Jandová

Moje miminka mi voní neustále, i když je jim už pět, resp. patnáct, utírání zadečků od nevoňavých hovínek je už zapomenuto.

Zato moje auto voní podle toho, jestli našeho psa-útěkáře chytím před, nebo po vymáchání v rybníku nebo vyválení v leklých rybách.

Takže ani nové auto by v mém případě moc dlouho nově a krásně nevonělo.

Ženy si prý vůně vybavují a pamatují snadněji než muži díky zapojování jiných mozkových hemisfér. Ostatně i auta si vybírají úplně jinak než muži. Muži si údajně vybírají auta podle toho, jaký mají vztah k sexu, respektive "jací jsou v posteli".

Hned jsem si v hlavě promítla některé své známé... a ono na tom možná něco bude. A obdobně je to - zase prý - i s jejich stylem jízdy. To jsem řekla jednomu kamarádovi a on se mě teď bojí svézt, připadá mu to jako nějaký test. A nevím, jestli totéž platí i o ženách...

My vybíráme jinak
Ale moc dobře víme, že nás většinou okolnosti nutí vybírat si svá auta podle úplně jiných kritérií. Vzpomínám, jak jsem klela, když jsem kvůli „pitomým“ pěti centimetrům nemohla naložit do kufru našeho auta dětský kočárek, ale komplikovaně jsem ho musela rozebírat, trhat mu kolečka apod.

A i kdybych nakrásně chtěla nějaké úžasné červené placaté žihadlo, na cestách necestách k našemu domu bych mu nejspíš po první jízdě rozpárala bříško.

Takže hodnotit lidi podle aut, jakými jezdí, je pro mě scestné a zavádějící. Přesto bych přála každému, aby si mohl své nové auto vybrat podle svého naturelu a vkusu, nejenom podle své peněženky.

Ale přiznávám, že mi nedá, abych - sedím-li v autě s nějakým mužem - netestovala podle stylu jeho jízdy i jeho samého. Pánové, promiňte...

Autoři:NejčtenějšíDalší z rubriky

Automobilka Porsche prý zvažuje výrobu létajícího taxíku

Porsche Museum

Německý výrobce luxusních vozů Porsche zvažuje výrobu létajícího taxíku. Listu Automobilwoche to sdělil šéf prodeje...

Ceed kombi má velký zadek, Kia totiž chystá další zajímavý model

Kia Ceed SW

Charismatický, stále dobře naladěný, s obrovskou kariérou za sebou a mladistvou dravou automobilkou, která dává elán....

Řidičák si stačilo vyměnit 30 tisíc řidičů. Půl milionu to ještě čeká

Řidičský průkaz, řidičák

Během roku 2018 vyprší desetiletá platnost řidičských průkazů téměř 626 tisícům řidičů. Za první dva měsíce tohoto roku...

Najdete na iDNES.cz