Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Připravte auto na zimu, využijte podzimních akcí v servisech

aktualizováno 
Nechte si před zimou zkontrolovat auto. Servisy to nyní udělají doslova za pár korun nebo i zadarmo, zaplatíte pouze za případné opravy nebo za doplnění olejů či provozních kapalin.

Ilustrační foto | foto: Roman ŠvidrnochMF DNES

servis

Zkontrolujte si auto před zimou - návod ZDE

Všechny značky – síť servisů Halfords
cena:
zdarma
doba trvání: do 25. 10. 2009
co nabízí: dvacetibodovou podzimní prohlídku zdarma (běžně 249 Kč). Součástí je kontrola funkce vnějšího osvětlení, topení a klimatizace, všech elektrických ovladačů, elektrických spotřebičů a signálních kontrolek, kontrola baterie, hladiny oleje v servořízení, chladicí i brzdové kapaliny, hladiny motorového oleje, oleje v automatické převodovce a případného úniku provozních kapalin, vizuální kontrola tlumičů pérování, stavu obložení předních i zadních brzd. Pod vozem mechanici zkontrolují pryžové manžety poloos, klouby řízení, u výfukového potrubí těsnost, korozi, upevnění a poškození, prohlédnou také hydraulický rozvod brzd. U pneumatik zkontrolují jejich druh a opotřebení (včetně rezervy) i tlak.

Citroën
cena:
90 Kč
doba trvání: 1. 10.–31. 12. 2009
co nabízí: zimní prohlídku vozu se 20 základními kontrolními body za 90 Kč. Při opravě zjištěných závad nad 990 Kč kapalina do ostřikovačů Citroën (5 litrů) zdarma. Dále sleva 40 % na zimní pneu Michelin, 35 % na Kleber a BFGoodrich, 20% na ocelové ráfky, kryty kol, bezpeč. šrouby a 15 % na hliníkové ráfky. Originální díly a příslušenství jsou za speciální paušální ceny.

Fiat + Alfa Romeo
doba trvání: 1. 10.–13. 11. 2009
cena: 149 Kč
co nabízí: akce 10 kontrol pro bezpečnou zimu a 10% sleva na: nákup služby Komfortservis, akumulátory Banner, stírací lišty, 15 % na nákup plechových diskůa krytů kol. Při výměně oleje zn. HPX kontrola vozidla zdarma a malý dárek. Slevový kupon na nákup originálních náhradních dílů a příslušenství až do výše 1 200 Kč. Součástí prohlídky je: kontrola stavu podvozku a zavěšení kol, kontrola a seřízení osvětlení, kontrola akumulátoru, vizuální kontrola výfuku, kontrola tlaku a stavu
pneumatik, kontrola množství a mrazuvzdornosti chladicí kapaliny, kontrola funkce ostřikovačů, provozních kapalin, vizuální kontrola brzd.

Ford
cena:
499 Kč
doba trvání: 29. 9.–30. 11. 2009
co nabízí: diagnostiku a prověření vozu. Speciální prověrka pro majitele ojetých vozidel. U dealerů je připraven diagnostický test motoru za 499 Kč a prověření vozidla v interním systému Ford, který např. zjistí provedené záruční opravy v posledním roce, nebo historii servisních akcí kdekoli v Evropě. Pokud u vozidla takové záznamy jsou, obsahují také datum a najeté kilometry v době konání příslušného zásahu. Diagnostický test odhalí chyby funkce řízení motoru a může pomoci předejít zbytečným škodám.

Honda
cena:
99 Kč
doba trvání: 19. 10.–20. 11. 2009
co nabízí: 15% slevu na originální náhradní díly, 10% slevu na originální příslušenství, 30% slevu na stěrače, zvýhodněnou nabídku Honda Butik, 30% slevu na plechová a vybraná hliníková kola, 30% slevu na sadu brzdových kotoučů a destiček. Úkony prohlídky: zátěžový test baterie, kontrola hladiny chladicí kapaliny, kvality nemrznoucí směsi, vzduchového filtru, stavu řemenů příslušenství, hladiny motorového oleje, zapalovacích svíček, úniku oleje z převodovky, hladiny kapaliny posilovače řízení, brzdové kapaliny, úniku brzdové kapaliny, stavu brzdových destiček a kotoučů, tlaku a hloubky vzorku pneumatik, funkce stěračů, ostřikovačů, vnějších světel, seřízení hlavních světlometů, funkce topení a klimatizace.

Chevrolet a Daewoo
cena:
3 Kč
doba trvání: 26. 10.–31. 10.
co nabízí: balíček 3 v 1: zimní prohlídka vozu za 3 Kč, sleva 33 % na vybrané zimní pneumatiky, navigace MIO za akční cenu 3 333 Kč

Hyundai
cena: zdarma
doba trvání: do 11. 12.
co nabízí: prohlídku vozu zdarma, navíc dostanete diodovou svítilnu
jako dárek. Můžete také využít zvýhodněné nabídky vybraných náhradních dílů, prostředků pro dezinfekci klimatizace, zdarma zkušební jízdy s modely značky. Prohlídka zahrnuje kontrolu a seřízení hlavních světlometů, vnějšího osvětlení, stěračů, chladicího systému, hladiny a bodu tuhnutí kapaliny, stavu baterie, hladiny motorového oleje, ostřikovačů a nemrznoucí směsi, stavu výfukové soustavy – těsnosti a koroze, vizuální kontrolu tlumičů, těsnosti a uchycení, stav opotřebení předních brzd, kontrolu brzdové kapaliny a pneumatik včetně rezervy.

Opel
cena:
99 Kč
doba trvání: cca od poloviny října do konce roku 2009
co nabízí: zimní prohlídku za 99 Kč, slevu na zimní pneumatiky 33 %, na nejoblíbenější příslušenství 30 %, na opravy starších vozů až 30 %. Jednotliví dealeři budou mít vlastní akce.

Peugeot
doba trvání:
12. 10.–30. 11. 2009
co nabízí: pro majitele vozů Peugeot starších 5 let výměnu oleje s filtrem za zvýhodněnou cenu od 970 Kč + nabídka nejběžnějších paušálních operací za nízké ceny srovnatelné s nabídkou neznačkových servisů.

Renault a Dacia
cena:
98 Kč, 298 Kč
doba trvání: 19. 10.–30. 11. 2009
co nabízí: zimní prohlídku vozu za 98 Kč (kontrola pneu, provozních náplní, osvětlení, stavu baterie). Při prohlídce v hodnotě 298 Kč budou navíc překontrolována světla a bude poskytnuta tříměsíční asistenční služba zdarma.

Suzuki
cena: 99 Kč
doba trvání: 19. 10.–7. 11. 2009
co nabízí: podzimní servisní prohlídku zaměřenou na přípravu vozidla pro zimní provoz.

Škoda
cena: stanoví dealeři
doba trvání: od 15. 10. 2009 do odvolání, záleží na dealerech značky
co nabízí: zimní servisní akce s kontrolou důležitých částí vozu, podrobnosti v servisech Škoda. Jejich seznam je od 15. 10. k nalezení na webových stránkách Škoda v sekci Kalendář péče o vůz.

Toyota
cena: 199 Kč
doba trvání: 1. 10.–31. 10. 2009
co nabízí: prohlídku vozu spojenou se seřízením hlavních světlometů a testem akumulátoru. Dále kontrolu celkového stavu podvozku vozidla, neporušenosti antikorozní ochrany podvozku, vizuální kontrolu stavu tlumičů pérování, výfukové soustavy, stavu a těsnosti chladicí soustavy a stavu řemenu vodního čerpadla, stavu brzdové soustavy, množství motorového oleje, brzdové kapaliny, případně doplnění, funkce ostřikovačů, vnějšího osvětlení, stavu pneumatik včetně rezervy. Dále
originální příslušenství Toyota seslevou 20 %.

Volkswagen
cena:
99 Kč
doba trvání: do odvolání
co nabízí: kontrolu brzdové soustavy, výfukového systému, kol a pneumatik, chladicího systému včetně klimatizace, stěračů a ostřikovačů, baterie (napětí a stav elektrolytu), klínového řemene a stav motorového oleje; světla včetně správného nastavení a houkačky.

Autor:


Nejčtenější

Uhýbejte vpravo. Pravidla pro průjezd sanitek se změní od října

Nový způsob řazení v jízdních pruzích při průjezdu policie, hasičů a záchranářů.

Řidiči v kolonách budou muset nově uvolnit vozům policie, hasičů a záchranářů prostor mezi levým a přiléhajícím jízdním...

Vstupní bránu do Itálie čekají po pádu mostu kolony a dopravní katastrofa

Ponte Morandi v Janově na archivním snímku

Zborcení mostu v Janově je nejen tragédií pro všechny, které pád přímo zasáhl a poškodil, ale i katastrofou pro město....Kečupgate: nová aféra Volkswagenu startuje v kantýně

Kečup, který se podává k párkům v kantýnách Volkswagenu v německém Wolfsburgu.

Volkswagen stála aféra dieselgate, od které zanedlouho uplynou tři roky, miliardy eur. Někteří bývalí členové...

Škoda Fabia lépe vypadá a má už jen litrové motory

Škoda Fabia s novou tváří

Škoda Fabia přichází do prodeje v modernizovaném provedení. Za ceny od 279 900 Kč nabízí vylepšený vzhled, standardně...

Superb jen s dieselem, Octavia bez 4x4. Škoda zúžila nabídku kvůli emisím

Škoda Superb SportLine

Tak chudý jako v dobách stopětky a favoritu ceník nových škodovek není. Nabídka motorů, které lze objednávat, je však...

Další z rubriky

Vyrábět ferrari je zlatý důl, na tesle proděláte

Ferrari SP35

Rozdíly v zisku z prodeje těch nejluxusnějších vozů jsou obrovské. Zatímco Ferrari vydělává, Tesla a Bentley v roce...

VIDEO: Betonové bloky umí zastavit tank, rallyspeciály se jich moc bojí

Hinkelstein – hrozivý nepřítel rally speciálů

Slovo „hinkelstein“ patří do slovníku všech jezdců, kteří někdy zavítali na německou rallye. Betonové bloky...

Dávejte pozor, kde parkujete. Suchá tráva se může snadno vznítit

A Volkswagen Beetle scorched by a wildfire called the Carr Fire rests at a...

Louky a pole, které se v horkých suchých letních dnech využívají jako parkoviště při velkých akcích, se mohou za...

Najdete na iDNES.cz